Siemens PLM Software

Siemens PLM Software, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM – Product Lifecycle Management) ve İmalat Operasyonları yönetimi yazılımları konusunda dünya lideri yazılım ve servis sağlayıcısıdır. Çözümleri, kavramsal tasarım ve planlamadan, tasarım, üretim, servis -destek konularına kadar daha inovatif çalışmayı desteklemek amacıyla verilerin oluşturulması, yönetimi ve iş süreçlerinin optimizasyonunu sağlar.

Siemens, Enerji, Otomasyon, Dijitalizasyon konularında çözümler sunan dünyanın en büyük teknoloji firmalarındandır. Siemens PLM Software, bu organizasyon içinde Siemens Digital Factory Bölümü altında, PLM (Product Lifecycle Management), MOM (Manufacturing Operations Management) yazılımları sunar. Bu çözümlerle dünyada 140.000'den fazla firmada yaklaşık 16 milyon lisanslı kullanıcıya sahiptir. Merkezi Plano (Texas)'da bulunan Siemens PLM Software, müşterilerine önemli inovasyonlar gerçekleştirerek sürdürülebilir bir rekabet avantajı sağlayacakları endüstriyel yazılım çözümleri sunar. Tüm dünyada bulunan 3D verilerin %40'ı Siemens PLM Software çözümleri ile oluşturulmakta ve yönetilmektedir.

Siemens PLM Software, hem çok büyük hem de küçük firmaların kullanabileceği çok geniş kapsamlı bir yazılım çözümleri portföyüne sahiptir.

Boğaziçi Yazılım, 1991 yılından bu yana Siemens PLM Software firmasının Türkiye’deki tek Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.