Dijital Dönüşüm Stratejisi

Dijital Dönüşüm Stratejisi

Başarılı Olmak İçin Büyük Planlar Yapıyor, Kararlı Başlıyor ve Hızlı Ölçeklendirmek için Sizinle İşbirliği Yapıyoruz.

Siemens'in dijitalleşme uzmanı ve mimar danışmanları, dijital dönüşümünüzü sürdürülebilir sonuç ve daha yüksek yatırım getirisi ile planlamanıza ve hızlandırmanıza yardımcı olur.

  • Yenilikçi, yürütülebilir ve gerçekleştirilebilir iş değeri olan bir dijitalleşme yol haritası üzerinde sizinle birlikte çalışıyoruz

  • Sürekli gelişmeye açık teknolojimiz ile tüm çözüm bileşenlerini ve kısıtlamaları üretime uygun bir mimariye hizalayabiliyoruz
  • İleriye doğru giden yolun gerçek deneyime dayandığından emin olmak için çabalarken, trend olan teknolojilerin ve çözümlerin benimsenmesinde riski azaltıyoruz
  • Değer dönüşümü, öngörülebilirlik, hız, güven ve yanıt verebilirlik sağlayan bir iş ortaklığı modeli oluşturabiliyoruz

Dijitalleşme Yolculuğunda Simcenter Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri

Ürün gelişiminizi hızlandırarak en zorlu sorunları çözüme kavuşturun.

Simcenter Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri, teknolojik tasarım seçenekleri ile fonksiyonel performans arasındaki dengeyi korumanıza yardımcı olur. Ölçeklenebilir, çok yönlü ve yetenekli mühendislik uzmanları ekibiyle etkileşime geçin ve performans hedeflerinize ulaşmak, mühendislik yeteneklerinizi genişletmek ve dijitalleşme yolculuğunuzu gerçekleştirmek için simülasyon ve testleri birleştirin.

Mühendislik Uygulamaları

Simülasyon Yönetimi

Simülasyon sürecinizi, verilerinizi, araçlarınızı ve iş akışlarınızı yönetin

Ürün performansını geliştirirken, ürünün piyasaya sürülme süresini kısaltma baskısı, ürün yaşam döngüsü boyunca artan simülasyon kullanımına yönlendirir. Bununla birlikte, bir tür simülasyon yönetimi olmadan, simülasyonun kendisi bir süreç sıkıntısı haline gelebilir.

Simülasyon yönetimi, eski veriler üzerinde yapılan analizler, simülasyon sonuçlarının zayıf görünmesi ve tasarım yönünü yönlendirmek için çok geç gelen sonuçlar gibi yaygın sorunlardan kaçınmak için simülasyon verilerinin ve süreçlerinin kontrolüne yardımcı olur. Ürünün ilk kez doğru tasarlandığından emin olarak karmaşık simülasyonları tüm karar vericilerinizle verimli bir şekilde yönetin ve paylaşın.

CAE Simülasyon Yönetimi

Teamcenter simülasyon yönetimi çözümü, simülasyon verilerinizi ve süreçlerinizi genel bir ürün yaşam döngüsü yönetim (PLM) sistemi bağlamında kontrol etmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Teamcenter ile karmaşık ürün simülasyonlarını verimli bir şekilde yönetebilir ve paylaşabilirsiniz; böylece işletmenizdeki tüm ürün karar vericileri tarafından kullanılabilir.

Sistem Simülasyon Yönetimi

Teamcenter sistem simülasyon yönetimi, Simcenter Amesim ve diğer sistem simülasyon araçlarından kaynaklanan sistem verilerini yöneterek, model tabanlı sistem mühendisliği verileri için işbirliği ortamı sağlar. Teamcenter sistem simülasyon yönetimi, sistem simülasyon verileri için bir organizasyonel model oluşturabileceğiniz ve ilgili mühendis şemalarına göre sınıflandırmayı, sorgulamayı kolaylaştırabileceğiniz havuzdur.

Sürüm yönetimi, ürün geliştirme döngüsü boyunca verilerin yaşam döngüsü yönetimini sağlar. Varyant yönetimi, geliştirme aşamasına ve simülasyonun amacına bağlı olarak, sistem modeli örneklemesi için sistem bileşenlerinin ve alt sistemlerin birden çok temsilini yönetmeyi sağlar.

Rol tabanlı erişim denetimi, çeşitli işbirliği iş akışlarının uygulanmasını destekler. Genel olarak, Teamcenter sistem simülasyon yönetimi, bir geliştirme kuruluşunun model tabanlı sistem mühendisliği uygulaması için bilgi sermayesinin temel taşlarından biridir.

Ayrıntılı bilgi için: https://www.plm.automation.siemens.com/global/en/your-success/engineering-consulting/

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.