CAD Yazılımı Nedir

CAD Yazılımı Nedir

Siemens NX™ CAD yazılımı: Ürün yaşam döngüsü için 2D ve 3D tasarım.

Siemens PLM Yazılımı tasarım araçları, tasarımı bir araya getiren, yönetilen bir ortamda piyasaya süren diğer disiplinlerle tasarımla bütünleşiyor. Yetenekli 3D CAD teknolojisi olsa bile, birçok şirket tasarım süreçlerini önemli ölçüde iyileştirmede başarısız olmuştur ve daha düşük maliyetli ve daha kısa çevrim sürelerinin faydaları zor olmaya devam etmektedir. Ürün geliştirme sürecinin dönüşümü, simülasyon ve analizden CAE  takım tasarımı CAD, imalat CAM, montaj, servis ve destek gibi tüm ürün yaşam döngüsünü (PLM) destekleyen tasarım süreciyle başlar.

Yeni nesil tasarım teknolojisi : Siemens PLM Software'in NX ™

Siemens PLM Software'in NX ™ şirketi, NX CAD programı NX CAE Programı NX CAM programı gibi ürün geliştirmeyi dönüştüren yeni nesil tasarım araçları ve teknolojileri sunar. Önde gelen NX CAD program tasarım araçları, tasarımın, birleştirilmiş, yönetilen bir ortamda piyasaya sürülmesini sağlayan diğer disiplinlerle tasarımın bütünleşmesini sağlayan toplam geliştirme çabası bağlamında çalışır.

NX™ ; NX CAD yazılım tasarım araçları güç, çok yönlülük, esneklik ve verimlilik açısından üstünlük sağlar. Parametrik ve geçmişten bağımsız modellemeyi çoklu CAD montaj tasarımı için NX Aktif Mockup ile birleştiren yenilikçi Senkron Teknolojiden NX, hız, performans ve kullanım kolaylığı için yeni standartlar belirleyen devrim niteliğinde teknolojiyi sunar.